Previous ◁ | ▷ Next

Żywy Różaniec

WSPÓLNOTA ŻYWEGO RÓŻAŃCA

PARAFII PW. NMP WNIEBOWZIĘTEJ W PIŁCE - 2016

 

PIŁKA

Róża pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (27 czerwca): Krystyna Koza, Helena Roszak, Felicja Szóstak, Wiktoria Sekuterska, Jadwiga Mróz, Joanna Dąbrowska, Grażyna Dymek, Krystyna Sekuterska, Mariola Helwich, Elżbieta Kulwas, Barbara Błoch, Lidia Bober, Jolanta Roszak, Felicja Szóstak, Stefania Graś, Teresa Wardalska, Dorota Graś, Elżbieta Kurowska, Wanda Boch.

 

Róża pw. NMP Wniebowziętej (15 sierpnia): Bernadeta Tembłowska, Helena Tymek, Regina Kowal, Julia Bojko, Stanisława Helak, Anna Helak, Elżbieta Zydor, Bernadeta Helak, Stefania Krystek, Ewelina Mazur, Genowefa Ptaszyńska, Paulina Czeszyńska, Marzanna Kowal, Klara Graś, Joanna Koza, Joanna Helak, Maria Stańko, Teresa Zurman, Agnieszka Krystek, Maria Mądrawska, Renata Graś.

 

Róża pw. Niepokalanie Poczęta (8 grudnia): Irena Kowalek, Aleksandra Lajnweber, Krystyna Graś, Helena Graś, Bożena Szkudlarz, Krystyna Prostak, Ewa Bżdziel, Ewa Wożniczka, Justyna Lajweber, Elżbieta Kowal, Danuta Piątek, Stanisława Dur, Bernadeta Brukarczyk, Elżbieta Kokot, Magdalena Graś, Zdzisława Helak, Anna Jerzy, Bogumiła Jerzy, Anna Sikora, Barbara Wojtas.

 

Róża pw. MB Pocieszenia (8 września): Teresa Dymek, Jadwiga Kowal, Dorota Kintop, Krystyna Mądrwaska, Stefania Bartkowiak, Janina Kowal, Zofia Graś, Wiesława Nawrot, Małgorzata Chalasz, Mariola Jęśko, Wanda Kaaz, Helena Kijek, Małgorzata Dur, Krystyna Lum, Maria Boch, Bronisława Kasper, Iwona Koza, Krystyna Bednarz, Józefa Sekuterska, Bernadeta Boch,

 

Róża pw. Św. Józefa (19 marca): Eugeniusz Broka, Józef Mrugas, Marek Kowal, Grzegorz Kleist, Zenon Dymek, Zbigniew Helak, Kazimierz Jarecki, Marian Kowal, Leszek Graś, Henryk Nowak, Jan Boch, Andrzej Krystek, Wacław Sekuterski, Bronisław Kowal, Zenon Dura, Józef Bukowy, Czesław Graś, Julian Piątek, Jan Helak, Andrzej Kowal.

 

KWIEJCE

Róża pw. Matki Boskiej Bolesnej (15 września): Barbara Słoniewska, Zofia Krępuła, Daria Melka, Kinga Strączkowska, Ewa Urbanowicz, Danuta Zaćmińska, Elżbieta Błażej, Luiza Wesołowska, Seweryna Mądrawska, Genowefa Frąckowiak, Dariusz Walczak, Wanda Mielnik, Rozalia Mielnik, Waleria Mielnik, Maria Hinz, Jadwiga Daszkiewicz, Bogusława Kotlarska.

 

Róża pw. Niepokalane Serce Maryi (czerwiec): Maria Banach, Ewa Nawrot, Bożena Nawrot, Kunegunda Wika, Irena Lewandowska, Irena Bździel, Marlena Bździel, Józefa Sawala, Halina Tymek, Mirosława Frąckowiak, Aneta Lewandowska, Szczepan Bryll, Małgorzata Graś, Karolina Mielnik, Irena Sekuterska, Renata Walorczyk, Stanisława Lembicz, Janina Wesołowska, Barbara Sikora, Tadeusz Wika, Ewa Helwich.

 

KAMIENNIK

Róża pw. NMP Różańcowej (7 października): Anita Piątek, Wanda Norkowska, Maria Wawrzyn, Aneta Helak, Iwona Furman, Elżbieta Sotek, Danuta Świątek, Filomena Wargin, Genowefa Gapska, Maria Graś, Ewa Mądrawska, Emilia Wargin, Stefania Janusz, Dorota Graś, Barbara Klekota, Helena Graś, Elżbieta Bżdziel, Jadwiga Kula, Ada Lejman, Monika Mądrawska.

NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1058755
DzisiajDzisiaj913
WczorajWczoraj1876
TydzieńTydzień913
MiesiącMiesiąc26615
Razem Razem 1058755