Previous ◁ | ▷ Next

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Trójcy Świętej

 

1.    W naszej parafii będą 3 procesje – ołtarz 1 będzie w czasie procesji w Kamienniku, ołtarz 2 w Kwiejcach, a w Piłce: ołtarz 3 i 4 przy kościele.

 

Na czas Oktawy Bożego Ciała zachęcam do wystrojenia okien naszych domów i wywieszenia flag.

 

2.    Msze Święte z Bożego Ciała:

 

środa:
Piłka, godz. 17:00

Kamiennik, godz. 19:00   (po Mszy procesja)

 

czwartek:

Kwiejce, godz. 10:00        (po Mszy procesja)

Piłka, godz.12:00               (po Mszy procesja)

 

3.    Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty.

 

4.    Sprawa śmietników na cmentarzu (załącznik).

 

5.    W najbliższą środę w naszym kościele modlitwa z udziałem księży z dekanatu.

 

6.    W poniedziałek od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. (Pozostały grafik - załącznik).

 

7.    Objazdy chorych są zawieszone do odwołania, ale zamierzam udać się niebawem z Sakramentami do tych, którzy wyrażą takie pragnienie. Można zgłaszać chętnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załącznik - CMENTARZ

 

Przed wieloma laty wybudowano na naszym parafialnym cmentarzu 3 śmietniki. Czasy się zmieniły i dzisiaj wiemy, że należy dbać bardziej o ekologię. Z tego powodu wkładamy śmieci do specjalnych kubłów a bardzo wiele osób zabiera ze sobą stare znicze, sztuczne kwiaty, etc. by je posortować w domu. Z tego powodu przyszła pora, aby zlikwidować bezużyteczne śmietniki. Do końca czerwca nastąpi ich rozbiórka. Bardzo proszę nie składać już w nich śmieci. Pozostawiamy je jedynie w zielonych kubłach a jeśli są już zapełnione to czekamy na ich wywóz i dopiero wtedy je tam składujemy lub (tak jak czyni to bardzo wielu parafian) zabieramy je ze sobą. Przywróćmy piękno temu miejscu. Wyłożyliśmy niedawno bruk, mamy nową elektryfikację, przywróciliśmy wodę, stawiamy nowy Grób Dzieci Utraconych, dbamy o groby Najbliższych - zadbajmy na nowo o porządek - Dobro wspólne, aby śmieci w nadmiarze zostawiane na naszym cmentarzu nie zanieczyszczały naszej kochanej Puszczy i nie psuły wizerunku naszego cmentarza. Ufam, że ten proces przebiegnie na tyle sprawnie, że będziemy mogli dalej inwestować w wygląd cmentarza. Jeśli wspólnymi siłami przywrócimy harmonię naszej piłeckiej nekropolii, postaramy się wyłożyć chodniki przy wejściach na cmentarz od strony asfaltu i kontynuować inwestycje.

NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1453378
DzisiajDzisiaj546
WczorajWczoraj2409
TydzieńTydzień546
MiesiącMiesiąc14833
Razem Razem 1453378