Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Polacy na podium
  Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, a Piotr Żyła był ósmy. W klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Niemiec Karl Geiger, który w niedzielę był piąty.
 2. Bp Adrian Galbas SAC: Pokój świata jest wynegocjowany, a pokój Chrystusa jest wymodlony
  Pochodzący z Bytomia nowy biskup pomocniczy diecezji ełckiej miał swoje prymicje biskupie w parafii w Szombierkach.
 3. Abp Neary: Przyjąć objawienie z Knock to otworzyć się na Słowo
  Dla Irlandczyków zaproszenie do Watykanu wizerunku Maryi z ich narodowego sanktuarium w Knock jest ważnym gestem ze strony Ojca Świętego. Przypomina im bowiem papieską wizytę w Irlandii w 2018 r. Zwraca na to uwagę abp Michael Neary. To właśnie na terenie jego archidiecezji Tuam w 1879 r. miało miejsce objawienie w Knock.
 4. Ks. Hansen w ONZ: Narody oczekują na pokój i bezpieczeństwo
  W debacie na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ na temat: „Sytuacja na Bliskim Wschodzie i problem palestyński” głos zabrał przedstawiciel Stolicy Apostolskiej przywołując ostatnie przemówienie Papieża, w którym odniósł się on do pogarszającej się sytuacji w regionie Bliskiego Wschodu wskazując na wzrost napięcia w stosunkach pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Iranem oraz kryzysy w Iraku i Libanie, które mogą tworzyć podwaliny szerszego konfliktu.
 5. Kolejne przypadki koronawirusa w USA i Japonii
  Kolejne zarażenia koronawirusem z Wuhan stwierdzono w niedzielę poza granicami Chin. O trzecim takim przypadku poinformowano w Stanach Zjednoczonych, natomiast w Japonii groźnym wirusem zaraziła się już czwarta osoba.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1141131
DzisiajDzisiaj1460
WczorajWczoraj1818
TydzieńTydzień1460
MiesiącMiesiąc49385
Razem Razem 1141131