Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Charyzmatyczna matka siódemki dzieci czy latynoska z ważnego stanu? Krótka lista kandydatek do Sądu Najwyższego USA
  Prezydent Donald Trump ogłosi w sobotę nazwisko swego nominata do Sądu Najwyższego USA. Odżywają nadzieje, że konserwatyst(k)a zastąpi zmarłą przed paroma dniami skrajnie lewicową sędzię Ruth Bader Ginsburg. Dałby to szzanse to na obalenie wyroku SN USA z 1973 r., który zalegalizował aborcję na życzenie. Od tego czasu śmierć w majestacie prawa poniosło w USA około 60 milionów nienarodzonych dzieci.
 2. Kard. Ladaria: Cierpienie można znieść kiedy jest nadzieja
  Zdaniem prefekta Kongregacji Nauki Wiary List „Samaritanus bonus” – „Dobru Samarytanin” jest potrzebny, ponieważ ustawodawstwa wielu krajów wprowadzają w odniesieniu do aborcji, eutanazji oraz wspomaganego samobójstwa coraz bardziej permisywne normy i prawa.
 3. Znów ponad 10 tys. nowych zakażeń koronawirusem we Francji
  Po raz szósty w ostatnich 12 dniach we Francji stwierdzono ponad 10 tys. zakażeń koronawirusem w ciągu doby. Ministerstwo zdrowia tego kraju poinformowało we wtorek o 10 008 nowych infekcjach.
 4. Prezydent podpisał ustawę ws. zwrotów za nieodbyte przez COVID-19 wycieczki
  Prezydent Andrzej Duda podpisał we wtorek tzw. drugą tarczę antykryzysową dla turystyki - poinformowano na stronie prezydenta RP. Ustawa reguluje m.in. kwestię zwrotów pieniędzy za opłacone i nieodbyte z powodu koronawirusa wycieczki.
 5. Młodzi Włosi odkrywają przyszłego błogosławionego, giganta internetu
  Włoska młodzież przygotowuje się do beatyfikacji 15-letniego geniusza komputerowego. W tym celu zorganizowano m.in. specjalną pielgrzymkę po Asyżu i okolicy, bo właśnie w tym umbryjskim mieście pochowany jest Carlo Acutis i tam 10 października odbędzie się jego beatyfikacja.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1865208
DzisiajDzisiaj37
WczorajWczoraj4144
TydzieńTydzień13020
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1865208