Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Czy studenci będą mogli odbywać praktyki w szkołach?
  Nie ma zakazu odbywania przez studentów praktyk w szkołach. Praktykant powinien zachować takie rygory sanitarne jak każdy pracownik szkoły - powiedział minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Zapowiedział, że zwróci się do dyrektorów, by umożliwili odbywanie praktyk.
 2. Papież: Nie bójmy się marzyć o wielkich rzeczach
  „Każdy może wnieść wkład swojej kultury, filozofii, sposobu myślenia. Liczy się także piękno i bogactwo występujące w mniejszych grupach; również dzięki wykluczonym może zakwitnąć piękno” - te słowa Papież wypowiedział w katechezie wygłoszonej podczas audiencji ogólnej.
 3. Francja podwaja długość urlopu "tacierzyńskiego"
  Z 14 do 28 dni wydłuży się urlop dla ojców we Francji. Przepis ma wejść w życie w lipcu 2021 r., a jego część będzie obowiązkowa. Dziś z urlopu "tacierzyńskiego" korzysta 7 na 10 francuskich ojców.
 4. Przedstawiciel branży futrzarskiej: Chcemy takich odszkodowań, jakie otrzymali inni hodowcy w Europie
  Próba zamykania ferm hodowców zwierząt na futra odbywa się na podstawie jednostronnej, medialnej narracji; chcemy takich odszkodowań, jakie otrzymali inni hodowcy w Europie - oświadczył w środę prezes Związku Polski Przemysł Futrzarski Szczepan Wójcik podczas posiedzenia senackiej komisji.
 5. Von der Leyen: Stary system migracyjny nie działa
  Stary system migracyjny UE nie działa, dlatego potrzebne jest świeże podejście - mówiła w środę szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen przedstawiając nowe rozwiązania, które mają pomóc przezwyciężyć utrzymujący się od lat klincz państw członkowskich w tej sprawie.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1867919
DzisiajDzisiaj2748
WczorajWczoraj4144
TydzieńTydzień15731
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1867919