Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Dwóch członków zrezygnowało z udziału w Zespole Ekspertów KEP ds. Bioetycznych
  Bioetyk ks. prof. Piotr Morciniec oraz prawnik prof. Michał Królikowski zrezygnowali z członkostwa w Zespole Ekspertów Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych.
 2. Prezydent UEFA: Piłkarze grający w Superlidze będą wykluczeni z MŚ i ME
  Szef UEFA c zapowiedział, że piłkarze, którzy wezmą udział w planowanej przez czołowe kluby kontynentu Superlidze, będą wykluczeni m.in. z mistrzostw świata i Europy. Słoweniec potwierdził swój zdecydowany sprzeciw wobec pomysłu utworzenia nowych rozgrywek.
 3. Węgrzy otwierają szkoły
  W przedszkolach i niższych klasach szkół podstawowych uruchomiono w poniedziałek nauczanie stacjonarne po przerwie spowodowanej restrykcjami przeciwepidemicznymi. Wielu rodziców z radością posłało dzieci do szkół, inni postanowili zatrzymać je w domu.
 4. Zespół PAN ds. COVID-19 apeluje o racjonalne podejście do szczepień
  Apelujemy, aby do kwestii szczepień podchodzić racjonalnie. Odradzanie szczepień preparatami wektorowymi w momencie, kiedy odnotowujemy kilkaset zgonów dziennie z powodu COVID-19 jest nieodpowiedzialne i wiąże się ze zgodą na tysiące ofiar śmiertelnych i ciężkie powikłania pochorobowe - piszą eksperci PAN.
 5. Prof. Sławomir Jacek Żurek: Kobiety i powstanie w getcie warszawskim
  78 lat temu wybuchło powstanie w getcie warszawskim. Należy pamiętać, że to właśnie polscy Żydzi w sposób otwarty stanęli w przestrzeni miejskiej do walki, wywieszając na murach płonącej zamkniętej dzielnicy dwie flagi: biało-czerwoną i biało-niebieską z gwiazda Dawida.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2793646
DzisiajDzisiaj4559
WczorajWczoraj4919
TydzieńTydzień9478
MiesiącMiesiąc79842
Razem Razem 2793646