Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Szumowski: Każdy, kto wymaga badania na koronawirusa, ma je zapewnione bezpłatnie
  Każdy, kto wymaga przeprowadzenia badania na obecność koronawirusa ma je zapewnione bezpłatnie - podkreślił we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Szef KPRM Michał Dworczyk przekazał, że porządek wtorkowego posiedzenia rządu został rozszerzony o punkt dotyczący sytuacji epidemiologicznej.
 2. Ksiądz z prokuratorskimi zarzutami w sprawie molestowania nieletniej
  Ksiądz Szymon Cz., któremu prokuratura zarzuciła złożenie propozycji obcowania płciowego dziewczynce poniżej 15 lat, został zwolniony z parafii w Oświęcimiu oraz odsunięty od pracy duszpasterskiej i kontaktów z dziećmi - podała we wtorek diecezja bielsko-żywiecka.
 3. Niespodziewana rezygnacja sekretarza generalnego niemieckiego episkopatu
  Kościół katolicki w Niemczech przeżywa kolejne zaskoczenie: po nieoczekiwanej rezygnacji 68-letniego kardynała Reinharda Marxa z funkcji przewodniczącego Konferencji Biskupów, o swojej rezygnacji poinformował dziś nieoczekiwanie sekretarz generalny niemieckiego episkopatu, 68-letni jezuita, ks. Hans Langendörfer.
 4. Iran: U wiceministra zdrowia stwierdzono koronawirusa
  Irański wiceminister zdrowia Iradż Harirczi, u którego stwierdzono nosicielstwo koronawirusa, przebywa obecnie na kwarantannie - oświadczył we wtorek w wywiadzie dla państwowej telewizji rzecznik resortu zdrowia.
 5. Święta inkwizycja i templariusze
  To była akcja jak z CBŚ. 13 października 1307 o świcie wyciągnięto z posłań i wtrącono do francuskich więzień kilka tysięcy templariuszy. O tym, jak naprawdę wyglądał jeden z najbardziej kontrowersyjnych procesów w historii, świat dowiedział się dopiero siedem wieków później...
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1213469
DzisiajDzisiaj1276
WczorajWczoraj1961
TydzieńTydzień5466
MiesiącMiesiąc62072
Razem Razem 1213469