Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Emocjonujące zawody w Titisee-Neustadt: Konkurs dla Kubackiego, turniej dla Kobayashiego
  Zmienne warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany wielu wybitnych skoczków. Zdecydowanie najlepiej poradzili sobie Dawid Kubacki i Ryoyu Kobayashi.
 2. Franciszek wzywa do modlitwy za pielęgniarki i położne
  Do modlitwy za pielęgniarki i położne, „aby mogły jak najlepiej wykonywać swoją cenną pracę”, wezwał papież Franciszek po modlitwie „Anioł Pański” na placu św. Piotra w Watykanie.
 3. Bp Guzdek: Nie wolno nam sięgać po język i metody niegodne uczniów Chrystusa
  - Stając w obronie zasad i ewangelicznych wartości, musimy być otwarci na tych, którzy znajdują się na obrzeżach lub poza dostrzegalnymi granicami Kościoła - mówił biskup polowy Wojska Polskiego.
 4. "Bóg staje po naszej stronie, czyni się solidarnym z nami, grzesznikami"
  Bóg staje po naszej stronie, czyni się solidarnym z nami, grzesznikami i zbawia świat od zła, biorąc je całkowicie na siebie - mówił o tym papież Franciszek w rozważaniu poprzedzającym modlitwę „Anioł Pański” na placu św. Piotra w Watykanie. Pozdrawiając zgromadzonych pielgrzymów, wymienił m.in. Polaków z Bielska-Białej i Poznania.
 5. Kościoły wschodnie obchodzą święto Chrztu Pańskiego
  Na pamiątkę chrztu Jezusa prawosławni oraz wierni innych obrządków wschodnich, w tym grekokatolicy, obchodzą w niedzielę święto Chrztu Pańskiego, zwane inaczej Świętem Jordanu. To jedna z dwunastu najważniejszych uroczystości w roku liturgicznym.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1127965
DzisiajDzisiaj1558
WczorajWczoraj1753
TydzieńTydzień1558
MiesiącMiesiąc36219
Razem Razem 1127965