Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Chrześcijanki i muzułmanki razem walczą z handlem kobietami
  Proceder handlu żywym towarem znacząco przybiera na sile w krajach basenu Morze Śródziemnego. By postawić mu tamę powstał nowy program pomocy „Źródła nadziei”, realizowany wspólnie przez chrześcijanki i muzułmanki. Jest to kolejna akcja prowadzona w ramach ogólnoświatowej międzyzakonnej sieci „Talitha Kum”.
 2. Panika w północnych Włoszech, wierni bez Eucharystii
  Podporządkowując się zarządzeniom władz publicznych, kolejne diecezje w północnych Włoszech wprowadzają całkowity zakaz publicznych Eucharystii. Zakaz ten obowiązuje już w Mediolanie, a zatem największej diecezji Europy, a także w Wenecji, Modenie czy Pawii. W archidiecezji turyńskiej odwołano jedynie katechezy i inne spotkania duszpasterskie. Zalecono też, by w Środę Popielcową posypywać głowy popiołem, bez fizycznego kontaktu kapłana z wiernym.
 3. Ks. Luigi Giussani ukazywał piękno chrześcijaństwa
  „Kto raz spotkał się z jego głębokim, ale jednocześnie łagodnym spojrzeniem, które przeszywało duszę, nigdy tego nie zapomni, nosi je ciągle w swoim sercu. To tak, jak gdyby w tym spojrzeniu zobaczyć Jezusa. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, w chwilach strachu, zniechęcenia, potrzebujemy takiego spojrzenia”.
 4. Rz: Polska już bogatsza od Portugalii
  Równo 30 lat od upadku komunizmu i rozpoczęciu reform rynkowych, przegoniliśmy w ubiegłym roku pod względem dochodu na mieszkańca drugi po Grecji kraj zachodniej Europy - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita", powołując się na dane MFW.
 5. Czy przywieźliśmy koronawirusa z ferii?
  W kilku szpitalach leżą pacjenci z podejrzeniem SARS-CoV-2. Firmy wstrzymują delegacje i wysyłają zatrudnionych na telepracę, a szkoły zabraniają przychodzić na lekcje dzieciom, które były w Alpach - pisze wtorkowy "Dziennik Gazeta Prawna".
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1212873
DzisiajDzisiaj680
WczorajWczoraj1961
TydzieńTydzień4870
MiesiącMiesiąc61476
Razem Razem 1212873