Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. MSZ: 27 Polaków w Wuhanie i okolicach
  Według informacji ambasady RP w Chinach, w objętym kwarantanną mieście Wuhan i jego okolicach przebywa obecnie 27 obywateli polskich; nie mamy doniesień o jakimkolwiek Polaku zarażonym koronawirusem - przekazało we wtorek PAP biuro rzecznika prasowego MSZ.
 2. Ile będą kosztowały polskie F-35 i czy to drogo?
  Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podał w mediach społecznościowych cenę, jaką Polska zapłaci za samoloty F-35. Magazyn milmag.pl porównał ją z kosztami podobnego zakupu, którego dokonała Belgia.
 3. Abp Nassar alarmuje: Takiego kryzysu w Syrii jeszcze nie było
  Od prostego życia przeszliśmy do ogromnej biedy. W krótkim czasie bardzo spadły zarobki, a kryzys w Libanie i napięcie na linii Stany Zjednoczone – Iran jeszcze bardziej zaostrzyło i tak już bardzo trudną sytuację. Opinię tę wyraził maronicki arcybiskup Damaszku opisując wydarzenia dziejące się w Syrii.
 4. Portugalia: Kult Matki Bożej z Nazaré kandydaturą UNESCO
  Portugalia przedstawi kandydaturę kultu Matki Bożej z Nazaré jako niematerialnego dziedzictwa ludzkości UNESCO. Kwestie związane z tą inicjatywą były przedmiotem trzydniowej debaty w portugalskim mieście Nazaré, na wschodnim wybrzeżu tego kraju.
 5. Prezydent: To ksenofobia, rasizm doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych
  Ludzkość powinna patrzeć na to, co doprowadziło do tego, że powstały obozy koncentracyjne - to była ksenofobia, rasizm, to była nienawiść, antysemityzm; to są zjawiska, z którymi powinniśmy stanowczo walczyć - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1144249
DzisiajDzisiaj864
WczorajWczoraj1865
TydzieńTydzień4578
MiesiącMiesiąc52503
Razem Razem 1144249