Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Ksiądz z Urugwaju osobistym sekretarzem papieża
  Ksiądz z Urugwaju Gonzalo Aemilius został nowym osobistym sekretarzem papieża Franciszka. O decyzji papieża poinformował w niedzielę Watykan.
 2. Papież apeluje o modlitwę w 75.rocznicę wyzwolenia Auschwitz
  Papież Franciszek zaapelował o modlitwę w przypadającą w poniedziałek 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz- Birkenau. Wezwanie to wystosował podczas niedzielnego spotkania na modlitwie Anioł Pański w Watykanie.
 3. Bp Muskus: Wszyscy potrzebujemy nawrócenia
  - Im więcej w nas przekonania o własnej sprawiedliwości i niewinności, im więcej poczucia doskonałości, im więcej niechęci czy wręcz agresji wobec ludzi idących inną drogą, tym mocniejszego potrzebujemy wstrząsu - mówił hierarcha.
 4. "Czytajmy codziennie Biblię, wyświetlajmy ją na telefonach"
  "Czytajmy codziennie kilka wersetów z Biblii" - zachęcał papież Franciszek w Niedzielę Słowa Bożego, którą ustanowił. Ewangelię "trzymajmy otwartą na stoliku nocnym w domu, nośmy ją ze sobą w kieszeni, wyświetlajmy na telefonach komórkowych" - wzywał.
 5. "Warto czytać Biblię, to najważniejsza księga na świecie"
  Biblia w domach ludzi wierzących powinna być pod ręką, a nie pod kluczem czy wysoko na półce. To najważniejsza księga na świecie. Została napisana pod natchnieniem Ducha Świętego, dlatego warto ją czytać codziennie – powiedział rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik w Niedzielę Słowa Bożego, która jest obchodzona 26 stycznia, w tym roku po raz pierwszy. 
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1140664
DzisiajDzisiaj993
WczorajWczoraj1818
TydzieńTydzień993
MiesiącMiesiąc48918
Razem Razem 1140664