Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Hiszpania: Prawnicy chrześcijańscy walczą z “krzyżofobią”
  Hiszpańskie Stowarzyszenie Prawników Chrześcijańskich (AEAC) kieruje do sądów coraz więcej skarg na decyzje samorządowców tego kraju, którzy pod pozorem walki z frankizmem usuwają symbole religijne z przestrzeni publicznej, głównie krzyże. Nazwali to zjawisko “krzyżofobią”.
 2. MZ: Szczepienie ozdrowieńców nie wcześniej niż 3 miesiące od pozytywnego wyniku testu
  Szczepienie przeciw COVID-19 ozdrowieńców powinno, w myśl przepisów, odbywać się nie wcześniej niż 3 miesiące od uzyskania pozytywnego wyniku testu. Wskazanie to dotyczy również pacjentów, którzy mieli dodatni wynik badania na obecność SARS-CoV-2 już po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki.
 3. Sutkowski: W obliczu bardzo wysokiej trzeciej fali decyzja o przedłużeniu obostrzeń jest słuszna
  Wydaje się, że nie było innej możliwości. Jesteśmy jeszcze epidemiologicznie na bardzo wysokiej trzeciej fali pandemii - skomentował dla PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski decyzję rządu o przedłużeniu obostrzeń związanych z epidemią COVID-19.
 4. W czwartek ruszyły zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla 56-latków, którzy wcześniej nie wypełnili zgłoszenia
  W czwartek ruszyły zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla 56-latków, którzy na początku roku nie wypełnili formularza zgłoszeniowego na szczepienie. Rejestracja odbywa się przez internet, infolinię 989, SMS-em pod numer 880-333-333 lub w punktach szczepień.
 5. Rodzina królewska upamiętniła księcia Filipa serią archiwalnych zdjęć
  Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zamieścili w środę wieczorem w mediach społecznościowych serię niepublikowanych wcześniej zdjęć przedstawiających zmarłego w piątek księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II, w różnych sytuacjach rodzinnych.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2772877
DzisiajDzisiaj1191
WczorajWczoraj4254
TydzieńTydzień17678
MiesiącMiesiąc59073
Razem Razem 2772877