Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Premier Morawiecki złożył wieniec w miejscu stracenia gen. Fieldorfa "Nila"
  Premier Mateusz Morawiecki i szef KPRM Michał Dworczyk złożyli w poniedziałek wieniec w byłym więzieniu przy ul. Rakowieckiej w Warszawie - miejscu, gdzie został stracony generał August Emil Fieldorf ps. "Nil" - poinformowała kancelaria premiera.
 2. Samochód wjechał w pochód karnawałowy w Niemczech
  Samochód wjechał w poniedziałek w pochód karnawałowy w miasteczku Volkmarsen w Hesji w północno-zachodnich Niemczech. Według pierwszych informacji podawanych przez dziennik "Bild" rannych zostało co najmniej 15 osób.
 3. Panika w północnych Włoszech, wierni bez Eucharystii
  Podporządkowując się zarządzeniom władz publicznych, kolejne diecezje w północnych Włoszech wprowadzają całkowity zakaz publicznych Eucharystii. Zakaz ten obowiązuje już w Mediolanie, a zatem największej diecezji Europy, a także w Wenecji, Modenie czy Pawii.
 4. Papież wspiera wspólnoty Arki po ujawnieniu nadużyć Jeana Vaniera
  Papież Franciszek wspiera wspólnoty Arki w podjętym procesie oczyszczenia po ujawnieniu nadużyć, których dopuszczał się ich założyciel.
 5. Wiatr złamał krzyż na wieży kościoła salezjanów w Przemyślu
  Silny wiatr złamał dzisiejszej nocy (z niedzieli na poniedziałek) krzyż na szczycie 62-metrowej wieży kościoła salezjanów w Przemyślu. Nie spadł on jednak na ulicę, ale zawisł na instalacji piorunochronu.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1211496
DzisiajDzisiaj1264
WczorajWczoraj2229
TydzieńTydzień3493
MiesiącMiesiąc60099
Razem Razem 1211496