Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Premier: Postanowiliśmy o zaszczepieniu kadry olimpijskiej i reprezentacji Polski w piłce nożnej
  Postanowiliśmy o zaszczepieniu kadry olimpijskiej i reprezentacji Polski w piłce nożnej, która będzie uczestniczyła w Mistrzostwach Europy - poinformował w środę premier Mateusz Morawiecki.
 2. Ryzyko zakrzepicy? Jeśli ktoś nie zostanie zakwalifikowany do szczepienia jednym preparatem, będzie się mógł zapisać na szczepienie innym
  Formularz kwalifikacyjny, wypełniany przed szczepieniem, został dostosowany do ewentualnego ryzyka. Jeśli dana osoba nie zostanie zakwalifikowana do szczepienia, wówczas będzie mogła zapisać się na szczepienie innym preparatem - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.
 3. Były minister zdrowia odchodzi z Klubu Parlamentarnego PiS
  Limit mojej skłonności do kompromisu skończył się, dzisiaj odszedłem z Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - oświadczył w środę polityk Porozumienia, poseł Wojciech Maksymowicz.
 4. Są nowe decyzje dot. obostrzeń. Szczyt trzeciej fali przetacza się przez szpitale
  Apogeum trzeciej fali w poprzednich tygodniach teraz przetacza się przez szpitale - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski. - Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu obowiązywania restrykcji do 25 kwietnia - dodał. Wyjątki od tej zasady dotyczyć będą przedszkoli, żłobków i sportu na świeżym powietrzu.
 5. Nowe dane o zakażeniach: Duża liczba zgonów
  Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 21 283 kolejnych osób, najwięcej przypadków wykryto na Śląsku - 3386 i Mazowszu - 2925 . Zmarło 803 chorych z COVID-19 - podało w środę Ministerstwo Zdrowia.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2769877
DzisiajDzisiaj2444
WczorajWczoraj3969
TydzieńTydzień14678
MiesiącMiesiąc56073
Razem Razem 2769877