Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. MEiN: Ponad 20 tys. zgłoszeń do programu "Aktywny powrót do szkoły po pandemii"
  Ponad 20 tys. nauczycieli zgłosiło się do programu Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego "Aktywny powrót do szkoły po pandemii" - poinformowało w piątek MEiN. Jego celem jest wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po okresie nauki zdalnej.
 2. USA: 8 ofiar śmietelnych strzelaniny w Indianapolis, wielu rannych
  Osiem osób zginęło, a wiele zostało postrzelonych przez napastnika w magazynie firmy kurierskiej w Indianapolis w nocy z czwartku na piątek - poinformowała miejscowa policja. Sprawca popełnił samobójstwo.
 3. Niedzielski o trzeciej dawce szczepionki: Na razie bym nie przesądzał
  Na razie bym w ogóle nie przesądzał - odpowiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski, pytany czy trzecia dawka szczepionki przeciwko koronawirusowi będzie konieczna, wymagana i dobrowolna. Wskazał, że być może trzecia dawka mogłaby uodparniać przeciwko nowym mutacjom koronawirusa.
 4. Covidowa (nie)odpowiedzialność
  Pandemia koronawirusa to nie tylko choroba, śmierć lub rozmaite powikłania, z którymi zmagać się musi spora część ozdrowieńców. To nie tylko dramaty finansowe, życiowe, utrata pracy, izolacja, alienacja i rozpad relacji międzyludzkich, a także frustracja – zwłaszcza wielu spośród tych, którzy w aktualnym kryzysie dostrzegają także winę zarządzających systemem społecznym decydentów. Pandemia to również rodząca głębokie poczucie bezradności niepewność. I może właśnie ona sprawia, że radykalnie polaryzują się nie tylko opinie ale i postawy – tak bardzo, że przyszłe skutki wytworzonej przez nie międzyludzkiej wrogości już dziś są trudne do przewidzenia i opisania.
 5. Niedzielski: Dzisiaj duże spadki zachorowań
  Dzisiaj powinien być pod kątem wyników bardziej optymistyczny dzień. Będziemy mieli do czynienia dzisiaj z dużymi spadkami, rzędu nawet 10 tys. w stosunku do poprzedniego tygodnia, mimo wielu wykonanych badań - powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2777394
DzisiajDzisiaj1737
WczorajWczoraj3971
TydzieńTydzień22195
MiesiącMiesiąc63590
Razem Razem 2777394