Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Abp Skworc do Polaków w Londynie: Kościół jest waszym domem i ojczyzną
  Metropolita katowicki przewodniczył Mszy św. z okazji 90-lecia polskiego kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Londynie na Devonii. Eucharystię koncelebrowali również m.in. ks. prał. Stefan Wylężek, rektor Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii oraz tamtejsi duszpasterze.
 2. Maratończycy od bł. Piotra Frassatiego pobiegli w Międzybrodziu Bialskim
  Zaczęli, jak przed rokiem, od Mszy św. w międzybrodzkim kościele. Na trasę wyruszyli jednak bez startu wspólnego, po dezynfekcji rąk i w maseczkach, które zakładali przed biegiem i zaraz po dotarciu na metę. Nie zniechęciło ich to. Ci, którzy nie przestraszyli się gwałtownej zmiany temperatury oraz deszczu, zostali zwycięzcami. Na mecie, gdzie czekały na nich nie tylko medale, ale także promienie słońca, za zwycięstwo dziękowali Panu Bogu.
 3. Obrończyni życia kandydatką Trumpa do Sądu Najwyższego
  Sędzia Amy Coney Barrett została wskazana przez prezydenta USA Donalda Trumpa na kandydatkę do Sądu Najwyższego. Jeśli nominację tej 48-letniej katoliczki zatwierdzi Senat, to zastąpi ona w tym gremium zmarłą 18 września Ruth Bader Ginsburg.
 4. Franciszek apeluje o pokój na Kaukazie
  Modlę się o pokój na Kaukazie i apeluję o pokojowe rozwiązanie trwającego tam sporu - powiedział papież Franciszek w pozdrowieniach po modlitwie Anioł Pański w Watykanie, nawiązując do niepokojących doniesień z Armenii i regionu Górskiego Karabachu.
 5. Indie. Misie pomagają zachować dystans społeczny
  To jeden z sympatycznych pomysłów, jak oswoić rygory sanitarne w czasach pandemii. W New Delhi w Indiach dystans społeczny w jednej z kawiarni pomagają zachować... pluszowe misie.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1885154
DzisiajDzisiaj4245
WczorajWczoraj3979
TydzieńTydzień4245
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1885154