Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. "Kard. Wyszyński przypominał, że mamy kochać Naród"
  Kardynał Wyszyński wielokrotnie nam przypominał, że mamy kochać Naród, jego dzieje, zdrowe obyczaje, jego język i kulturę – podkreślił Prymas Polski abp Wojciech Polak podczas Mszy św. o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, która odbyła się w archikatedrze warszawskiej.
 2. Kolejne kraje ewakuują swych obywateli z ogarniętych epidemią Chin
  W środę rano na tokijskim lotnisku Haneda wylądował samolot z 206 pasażerami z chińskiego miasta Wuhan, gdzie pod koniec grudnia odnotowano pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem. To kolejny kraj po USA, który zdecydował się na ewakuację swych obywateli.
 3. Łódź: Pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem trafiła do szpitala
  Na oddział zakaźny wojewódzkiego szpitala im. Biegańskiego w Łodzi we wtorek wieczorem trafiła pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Kobieta przebywała w jednym z łódzkich hoteli; nie jest obywatelką Polski.
 4. Hezbollah, Iran i Turcja odrzucają plan pokojowy USA dla Bliskiego Wschodu
  Wspierana przez Iran libańska organizacja Hezbollah odrzuciła we wtorek ogłoszony przez prezydenta USA plan pokojowy dla Bliskiego Wschodu i określiła go jako środek do zniszczenia praw Palestyńczyków. Oskarżyła także państwa arabskie o udział w "umowie wstydu".
 5. Kard. Krajewski na spotkaniu z KSM: Żyjcie na co dzień Ewangelią
  To było spontaniczne zaproszenie. Kard. Konrad Krajewski, Jałmużnik Papieski zaprosił nas na obiad, który przygotowali jego podopieczni, w tym były więzień - poinformował PAP przewodniczący Prezydium Rady Krajowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Patryk Czech.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1146680
DzisiajDzisiaj800
WczorajWczoraj2495
TydzieńTydzień7009
MiesiącMiesiąc54934
Razem Razem 1146680