Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Podczas pandemii uczmy się od prześladowanych
  Podczas pandemii kapłani i biskupi znaleźli się w podobnej sytuacji, co pasterze Kościoła podczas prześladowań, kiedy tracą możliwość bezpośredniego posługiwania swej owczarni i wszystko muszą zawierzyć Bogu.
 2. W przyszłą środę w Senacie wysłuchanie publiczne ws. ustawy o ochronie zwierząt
  W przyszłą środę w Senacie odbędzie się wysłuchanie publiczne ws. nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt - poinformował PAP szef senackiej komisji ustawodawczej Krzysztof Kwiatkowski. Będą mogły w nim uczestniczyć zarówno środowiska rolnicze jak i organizacje prozwierzęce.
 3. Papież: Media mają nieść nadzieję, a nie plotkować
  „Chrześcijański specjalista ds. informacji musi zawsze być nosicielem nadziei i wiary w przyszłość” – powiedział Papież podczas audiencji dla delegacji belgijskiego tygodnika „Tertio”. Zaznaczył też, że media chrześcijańskie mają świadczyć o nowym stylu życia, bez „diabelskiego plotkowania”.
 4. Katolicki ksiądz sędzią Sądu Najwyższego
  Po raz pierwszy w historii katolicki ksiądz został mianowany jednym z 16 nowych sędziów Sądu Najwyższego w Ghanie. Ks. Joseph Adu Owusu-Agyemang jest proboszczem parafii w Kumasi i kieruje wydziałem prawnym kurii tamtejszej archidiecezji.
 5. 15 posłów PiS zawieszonych, w tym jeden minister
  Decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka partii zawieszonych zostało w piątek 15 posłów PiS, w tym minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, Henryk Kowalczyk i Lech Kołakowski - poinformował szef komitetu wykonawczego Krzysztof Sobolewski.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1845024
DzisiajDzisiaj2847
WczorajWczoraj3713
TydzieńTydzień28659
MiesiącMiesiąc86414
Razem Razem 1845024