Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Biały Dom nakłada kolejne sankcje na Iran
  Stany Zjednoczone ogłosiły w poniedziałek nowe sankcje na 27 osób i podmiotów, powiązanych z irańskim ministerstwem obrony i zaangażowanych w rozwój programu nuklearnego i zbrojeniowego Teheranu. Sankcje nałożono też na prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro.
 2. Sondaż: Jakie byłyby wyniki wyborów w przypadku rozpadu Zjednoczonej Prawicy?
  Możliwy rozpad koalicji rządzącej i nowe wybory zmusiłyby wielu posłów do rozstania z sejmowymi ławami.
 3. Chrześcijanie w Kurdystanie ofiarami tureckich nalotów
  Od początku roku tureckie naloty zniszczyły co najmniej 25 chrześcijańskich wiosek w północnym Iraku. Pożary powstałe po bombardowaniach strawiły cały dobytek mieszkańców i wszystkie uprawy. Wiele osób zginęło tylko dlatego, że znajdowali się blisko obszarów kontrolowanych przez Partię Pracujących Kurdystanu, będącą separatystycznym ruchem tureckich Kurdów i celem nalotów Ankary.
 4. Zmarł aktor Michael Lonsdale
  Francuski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny brytyjskiego pochodzenia Michael (Michel) Lonsdale zmarł w poniedziałek w swoim domu w Paryżu - poinformował jego agent. Miał 89 lat.
 5. Wpływowy lider ewangelikalny został katolikiem
  Mark Galli - jeden z najbardziej wpływowych liderów wspólnot ewangelikalnych w Stanach Zjednoczonych przyjął wiarę katolicką. Przez ostatnich 7 lat pełnił funkcję redaktora naczelnego ewangelikalnego miesięcznika Christianity Today. W przeszłości był pastorem Kościoła prezbiteriańskiego.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1861615
DzisiajDzisiaj588
WczorajWczoraj4768
TydzieńTydzień9427
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1861615