Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Pielgrzymka piekarska. Uczestnicy w swoich domach
  W sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w ostatnią niedzielę maja mogli pojawić się tylko nieliczni. By umożliwić mężczyznom archidiecezji uczestnictwo w pielgrzymce, Msza św. była transmitowana.
 2. Od poniedziałku ułatwione podróżowanie
  W poniedziałek rozpocznie się przywracanie lotniczych połączeń pasażerskich. Najpierw będą to loty krajowe, dalej europejskie i na koniec międzykontynentalne, ale tylko tam, gdzie sytuacja epidemiczna jest pod kontrolą. Pasażerów będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa.
 3. Po prawie trzech miesiącach papież modlił się razem z wiernymi
  Po prawie trzech miesiącach bezprecedensowych zmian w Watykanie z powodu pandemii koronawirusa papież Franciszek spotkał się w niedzielę z wiernymi, przybyłymi na plac Świętego Piotra. Każdej wpuszczonej tam osobie na modlitwę Regina coeli zmierzono temperaturę.
 4. Bóg pyta: "Kogo mam posłać?" i czeka na twoją odpowiedź
  Na znaczenie, jakie dla misji Kościoła ma bolesne doświadczenie pandemii Covid-19 wskazał Ojciec Święty w orędziu na obchodzony w trzecią niedzielę października Światowy Dzień Misyjny. Jego hasłem są słowa zaczerpnięte z Księgi proroka Izajasza: „Oto ja, poślij mnie!” (Iz 6,8), a tym roku przypadnie on 18 października.
 5. Pielgrzymka piekarska. Jak wygrać nasz czas?
  Metropolita katowicki w słowie społecznym podczas pielgrzymki świata męskiego do sanktuarium w Piekarach Śląskich nakreślił społeczny kontekst, który w tym roku zdeterminował także formułę pielgrzymki.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1437783
DzisiajDzisiaj2023
WczorajWczoraj2250
TydzieńTydzień2023
MiesiącMiesiąc81401
Razem Razem 1437783