Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. 4. Festiwal Teologii Politycznej: "Leopold Tyrmand. Bikiniarz, pisarz, konwertyta"
  Leopold Tyrmand jest bohaterem tegorocznej, 4. edycji Festiwalu Teologii Politycznej organizowanego we współpracy z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym, która rozpocznie się w środę. Festiwalowe projekcje i dyskusje odbywać się będą w tym roku online.
 2. Rz: Uber staje się taksówką
  Przewóz osób ma się odbywać tylko z licencją taksówkową. Jest ryzyko, że na kurs poczekamy dłużej i zapłacimy więcej - pisze środowa "Rzeczpospolita".
 3. DGP: Praca zdalna już w nowym roku
  W ciągu dwóch tygodni związki zawodowe i pracodawcy mają przedstawić propozycje w sprawie wprowadzenia pracy zdalnej do kodeksu pracy. Rząd chce, by nowe przepisy zaczęły obowiązywać w I kwartale 2021 - czytamy w środę w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
 4. Kolejny atak na furgonetkę Fundacji Pro - Prawo do Życia
  W Gdańsku doszło do ataku na furgonetkę Fundacji Pro - Prawo do Życia. Jak wynika z relacji działaczy pro-life, mężczyzna najpierw zablokował im przejazd, a następnie zdemolował auto. Policja zna już jego tożsamość.
 5. Telewizyjne starcie Trump-Biden. "To była najgorsza debata jaką widziałem w moim życiu"
  Wyzwiska i personalne ataki zdominowały pierwszą telewizyjną debatę przedwyborczą Donalda Trumpa i Joe Bidena. Kandydaci walczący o Biały Dom, przerywając sobie wzajemnie, spierali się w kwestii napięć społecznych oraz reakcji państwa na pandemię koronawirusa.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1895504
DzisiajDzisiaj1484
WczorajWczoraj4311
TydzieńTydzień14595
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1895504