Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. "Sprywatyzowaliśmy się w podejściu do modlitwy i sumienia"
  Sprywatyzowaliśmy się w naszym wewnętrznym podejściu do modlitwy i sumienia – mówił o. Marcin Klamka CssR w trakcie Kapłańskiego Dnia Pokutnego, który odbył się 24 lutego w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. W kaplicy spotkało się ponad 200 księży, by wejść w czas Wielkiego Postu osobistym dniem pokutnym. Razem z nimi modlili się biskupi radomscy Henryk Tomasik i Piotr Turzyński.
 2. Włochy: Bez wody święconej w kościołach z powodu koronawirusa
  Diecezja w Grosseto w Toskanii zaleciła proboszczom usunięcie wody święconej z kościołów i inne działania prewencyjne w związku z koronawirusem we Włoszech. Hostia ma być dawana do ręki, a przy przekazywaniu znaku pokoju wierni mają unikać uścisku dłoni.
 3. Szef MSWiA: Wszystkie służby są zmobilizowane na wypadek pojawienia się koronawirusa w Polsce
  Służby są zmobilizowane, działają w sposób odpowiedzialny. Wszelkie procedury zostały przejrzane, odświeżone tak, żeby skutecznie, szybko i profesjonalnie zareagować, jeżeli koronawirus pojawi się w naszym kraju - powiedział szef MSWiA Mariusz Kamiński.
 4. Serial "Przyjaciele" wraca na ekrany
  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".
 5. Premier Morawiecki złożył wieniec w miejscu stracenia gen. Fieldorfa "Nila"
  Premier Mateusz Morawiecki i szef KPRM Michał Dworczyk złożyli w poniedziałek wieniec w byłym więzieniu przy ul. Rakowieckiej w Warszawie - miejscu, gdzie został stracony generał August Emil Fieldorf ps. "Nil" - poinformowała kancelaria premiera.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1211747
DzisiajDzisiaj1515
WczorajWczoraj2229
TydzieńTydzień3744
MiesiącMiesiąc60350
Razem Razem 1211747