Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Nie możemy dalej myśleć tylko o sobie
  Kard. Parolin: Organizacja Narodów Zjednoczonych nie jest doskonała i szkodziła sobie, gdy interesy partykularne triumfowały nad dobrem wspólnym.
 2. Liczba zakażeń przekroczyła 80 tys.
  Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 711 osób. Zmarło kolejne 18 zakażonych osób - podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.
 3. Rozdzielanie matki i noworodka z powodu epidemii to naruszenie praw pacjenta
  Epidemia koronawirusa to nie jest powód, aby szpitale oddzielały matki od nowo narodzonych dzieci - uważa Rzecznik Praw Pacjenta. Nie ma wątpliwości, że to naruszenie praw pacjenta - pisze wtorkowa "Gazeta Wyborcza".
 4. Prezydent rusza z wizytą do Watykanu i Rzymu
  Prezydent Andrzej Duda udaje się we wtorek z pierwszą w nowej kadencji wizytą zagraniczną do Włoch i do Watykanu. Prezydent podczas oficjalnej wizyty zostanie przyjęty na audiencji u papieża Franciszka; spotka się też z prezydentem Sergio Mattarellą i premierem Giuseppem Conte.
 5. Abp Gądecki nie wyraził zgody na zbieranie podpisów pod projektem "Stop LGBT"
  Metropolita poznański abp Stanisław Gądecki nie wyraził zgody na promowanie na terenach kościelnych archidiecezji poznańskiej społecznego projektu ustawy "Stop LGBT", który promuje Kaja Godek oraz na zbieranie pod nim podpisów - poinformowała Kuria Metropolitalna Poznańska w liście do proboszczów.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1863101
DzisiajDzisiaj2074
WczorajWczoraj4768
TydzieńTydzień10913
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1863101