Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Obrończyni życia kandydatką Trumpa do Sądu Najwyższego
  Sędzia Amy Coney Barrett została wskazana przez prezydenta USA Donalda Trumpa na kandydatkę do Sądu Najwyższego. Jeśli nominację tej 48-letniej katoliczki zatwierdzi Senat, to zastąpi ona w tym gremium zmarłą 18 września Ruth Bader Ginsburg.
 2. Franciszek apeluje o pokój na Kaukazie
  Modlę się o pokój na Kaukazie i apeluję o pokojowe rozwiązanie trwającego tam sporu - powiedział papież Franciszek w pozdrowieniach po modlitwie Anioł Pański w Watykanie, nawiązując do niepokojących doniesień z Armenii i regionu Górskiego Karabachu.
 3. Indie. Misie pomagają zachować dystans społeczny
  To jeden z sympatycznych pomysłów, jak oswoić rygory sanitarne w czasach pandemii. W New Delhi w Indiach dystans społeczny w jednej z kawiarni pomagają zachować... pluszowe misie.
 4. Zmiany w rządzie na przełomie września i października
  W poniedziałek wieczorem zbierze się kierownictwo PiS, które będzie rozmawiać o harmonogramie zmian w rządzie; rekonstrukcja odbędzie się na przełomie września i października, czyli w przyszłym i następnym tygodniu - poinformował w niedzielę w TVP Info rzecznik rządu Piotr Müller.
 5. Stan wojenny w Armenii i Górskim Karabachu
  Premier Armenii Nikol Paszynian poinformował o wprowadzeniu w tym kraju stanu wojennego i powszechnej mobilizacji w związku z eskalacją sytuacji wokół Górskiego Karabachu.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1884520
DzisiajDzisiaj3611
WczorajWczoraj3979
TydzieńTydzień3611
MiesiącMiesiąc100000
Razem Razem 1884520