Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Franciszek na dzień mediów: Potrzebujemy opowiadań dobrych, prawdziwych i pięknych
  „W epoce, w której fałszerstwo ukazuje się jako coraz bardziej wyrafinowane i osiąga zastraszający poziom (deepfake), potrzebujemy mądrości, aby zebrać i stworzyć opowiadania piękne, prawdziwe, i dobre. Potrzebujemy odwagi, aby odrzucić te fałszywe i złowrogie” – napisał Ojciec Święty w orędziu na 54 . Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Nosi ono tytuł „Obyś mógł opowiadać i utrwalić w pamięci” (por. Wj 10, 20). Życie staje się historią”. Tradycyjnie papież ogłasza je 24 stycznia – we wspomnienie patrona dziennikarzy – św. Franciszka Salezego. W Polsce dzień ten jest obchodzony w trzecią niedzielę września, która w roku bieżącym przypadnie 20 września.
 2. Polska Grupa Lotnicza przejmuje największą niemiecką wakacyjną linię lotniczą Condor Air
  Polska Grupa Lotnicza przejmuje największą niemiecką wakacyjną linię lotniczą Condor Air - poinformował w piątek premier Mateusz Morawiecki.
 3. Tego nie ma w podręcznikach
  Lekarze wycięli Kubie 50 proc. jelita cienkiego – akurat tę część, która odpowiada za wchłanianie pokarmu. Mówili, że do końca życia będzie musiał korzystać z żywienia pozajelitowego. Mama zaczęła wtedy wołać na pomoc Jana Pawła II.
 4. Roszkowski i Allen w "L'Opinion": III Rzesza i ZSRR zwalczały Polskę
  Rosjanie mają długą tradycję przerzucania winy na ofiary - podkreśla Paul Allen.
 5. Papież mianował nowego arcybiskupa Filadelfii
  Papież Franciszek mianował w czwartek nowego arcybiskupa Filadelfii, którym został urodzony w Miami syn kubańskich uchodźców i dotychczasowy biskup Cleveland, 58-letni Nelson Perez.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1137043
DzisiajDzisiaj956
WczorajWczoraj1667
TydzieńTydzień10636
MiesiącMiesiąc45297
Razem Razem 1137043