Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Węgrzy otwierają szkoły
  W przedszkolach i niższych klasach szkół podstawowych uruchomiono w poniedziałek nauczanie stacjonarne po przerwie spowodowanej restrykcjami przeciwepidemicznymi. Wielu rodziców z radością posłało dzieci do szkół, inni postanowili zatrzymać je w domu.
 2. Zespół PAN ds. COVID-19 apeluje o racjonalne podejście do szczepień
  Apelujemy, aby do kwestii szczepień podchodzić racjonalnie. Odradzanie szczepień preparatami wektorowymi w momencie, kiedy odnotowujemy kilkaset zgonów dziennie z powodu COVID-19 jest nieodpowiedzialne i wiąże się ze zgodą na tysiące ofiar śmiertelnych i ciężkie powikłania pochorobowe - piszą eksperci PAN.
 3. Nowa piłkarska Superliga nie taka super?
  Plan stworzenia europejskiej Superligi napotyka na coraz większy opór ze strony coraz większej liczby środowisk, nie tylko piłkarskich. Projekt rozgrywek z udziałem 20 czołowych klubów spotkał się ze sprzeciwem m.in. UEFA, FIFA i niektórych polityków.
 4. Morawiecki: Odmrażanie gospodarki możliwe na przełomie maja i czerwca
  Na przełomie maja i czerwca będzie można odmrażać znaczną część gospodarki - oświadczył w poniedziałek w Lubinie premier Mateusz Morawiecki. Zastrzegł, że zależy to od tempa szczepień przeciwko koronawirusowi. - Jeżeli dalej będą pozytywne wskaźniki covidowe, będziemy mogli jeszcze w tym roku szkolnym powrócić do trybu nauczania stacjonarnego - mówił z kolei w Bolesławcu.
 5. Dron Ingenuity odbył pierwszy w historii kontrolowany lot w atmosferze Marsa
  Amerykańska agencja kosmiczna NASA poinformowała w poniedziałek, że marsjański dron Ingenuity wzbił się w powietrze, odbywając pierwszy w historii kontrolowany i napędzany lot w atmosferze innej planety. Start małego helikoptera odbył się bez problemów.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2793063
DzisiajDzisiaj3976
WczorajWczoraj4919
TydzieńTydzień8895
MiesiącMiesiąc79259
Razem Razem 2793063