Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Tylko do końca stycznia niższa opłata startowa na Górski Bieg Frassatiego
  Już ponad 300 biegaczy z trzech krajów zapisanych na II edycję naszego biegu. Z kim zobaczymy się w czerwcu w Beskidach?
 2. MZ i NFZ przekazały zalecenia ws. koronawirusa placówkom mającym oddziały zakaźne
  Minister Zdrowia Łukasz Szumowski i Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski wydali zalecenia placówkom prowadzącym oddziały chorób zakaźnych ws. procedur stosowanych w przypadku zagrożenia zarażeniem koronawirusem.
 3. Premier Morawiecki odwiedził były nazistowski obóz koncentracyjny w Sachsenhausen
  Premier Mateusz Morawiecki w drugim dniu wizyty w Niemczech odwiedził we wtorek były nazistowski obóz koncentracyjny w Sachsenhausen. Szefowi rządu i jego małżonce, Iwonie Morawieckiej, towarzyszył podczas zwiedzania premier Brandenburgii Dietmar Woidke.
 4. Życie konsekrowane w Polsce – kto świętuje 2 lutego?
  2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzony jest też w Kościele katolickim Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez papieża Jana Pawła II w 1997 r. Celem tego dnia jest szczególna refleksja nad darem życia poświęconego Bogu, dziękczynienie i modlitwa za konsekrowanych. Kto świętuje 2 lutego? Warto pamiętać, że nie każdy ksiądz jest osobą konsekrowaną, istnieje natomiast całkiem liczna grupa świeckich konsekrowanych.
 5. "Do głoszenia Ewangelii trzeba chrześcijan pełnych życia i radości"
  Nie wolno się wstydzić wyrażania radości z powodu spotkania z Panem, nie wolno dystansować się od radości ludu odczuwającego bliskość Boga. Do głoszenia Ewangelii trzeba chrześcijan pełnych życia i radości – powiedział Ojciec Święty podczas porannej Eucharystii w Domu Świętej Marty. W swojej homilii papież nawiązał do pierwszego czytania dzisiejszej liturgii (2 Sm 6,12b-15.17-19) opisującego radość ludu Izraela z powodu powrotu Arki Pana do Jerozolimy.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1144513
DzisiajDzisiaj1128
WczorajWczoraj1865
TydzieńTydzień4842
MiesiącMiesiąc52767
Razem Razem 1144513