Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. We wtorek spotkanie nowego szefa Rady Europejskiej z premierem w Warszawie
  Przewodniczący elekt Rady Europejskiej Charles Michel spotka się we wtorek z premierem Mateuszem Morawieckim w Warszawie - wynika z kalendarza udostępnionego przez służby prasowe Rady UE.
 2. Gość Niedzielny w kapsule czasu gorzowskiej katedry
  Na plebanii katedralnej w Gorzowie Wlkp. 22 listopada odbyło się uroczyste zamknięcie tzw. kapsuły czasu, która zostanie umieszczona w iglicy wieńczącej remontowaną wieżę katedry. W środku znalazły się także archiwalne numery "Gościa Niedzielnego", w których był opisywany pożar.
 3. Na Litwie zakończyły się uroczystości pochówku przywódców i uczestników powstania styczniowego
  Na wileńskim Cmentarzu na Rossie w piątek po południu zakończyły się uroczystości pochówku 20 uczestników powstania styczniowego, w tym dwóch jego przywódców. Trumny ze szczątkami powstańców spoczęły w kryptach w centralnej kaplicy cmentarza.
 4. Pszczyna. Wybierz imię dla małego żubra
  Odrzuciła go matka, więc karmią go pracownicy Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie. Mały żubr ma 5 tygodni. Do 16 grudnia trwa konkurs na imię dla niego.
 5. Niezbędna pomoc dla rodziców, którym niesłusznie odebrano dzieci
  W Polsce dochodzi do licznych przypadków pochopnego i niesłusznego odbierania dzieci z rodzinnych domów. Na gruncie obowiązującego prawa pracownik socjalny posiada kompetencje do przymusowego oraz natychmiastowego odebrania dziecka bez wydanego w tej sprawie orzeczenia sądu opiekuńczego. Instytut Ordo Iuris przygotował poradnik dla rodziców, których dotyczy ten problem.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1017583
DzisiajDzisiaj1717
WczorajWczoraj1932
TydzieńTydzień10704
MiesiącMiesiąc38396
Razem Razem 1017583