Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Polska przebiła granicę dziennej liczby zakażeń koronawirusem - ponad 1000
  1002 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w ciągu minionej doby odnotowało Ministerstwo Zdrowia. To rekord. Znany wirusolog prof. Włodzimierz Gut w jednej z prasowych wypowiedzi w lipcu stwierdził, że jeśli granica 1000 zakażeń na dobę zostanie przebita, będzie to znaczyło, że przegraliśmy z koronawirusem.
 2. Franciszek do rodziców osób homoseksualnych: "Kocham wasze dzieci, gdyż są dziećmi Bożymi"
  Kocham wasze dzieci takimi, jakimi są, gdyż są dziećmi Bożymi – powiedział Franciszek do członków włoskiego stowarzyszenia "Tenda di Gionata", skupiającego rodziców dzieci ze środowiska LGBT. Około 40 jego członków przyjął 16 września w Watykanie. Zapewnił, że Kościół ich nie wyklucza.
 3. "American Thinker": Polonijny elektorat kluczem do ponownego wyboru Trumpa
  Amerykanie polskiego pochodzenia mogą okazać się języczkiem u wagi w zbliżających się wyborach prezydenckich w USA. Pomogli Donaldowi Trumpowi wygrać przed czterema laty, a głosując masowo mogą mu też pomóc w reelekcji - podkreśla codzienna kalifornijska publikacja internetowa "American Thinker".
 4. Zmarła skrajnie liberalna sędzia Sądu Najwyższego USA. Nominacja następcy będzie kluczowa
  W wieku 87 lat zmarła w piątek w swoim domu w Waszyngtonie z powodu powikłań związanych z chorobą nowotworową amerykańska sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg. Była wybitną postacią liberalnego, a więc także proaborcyjnego skrzydła sędziów. W ostatnim czasie prezydent Donald Trump opublikował listę swych potencjalnych nominatów do SN. Jak piszą komentatorzy, wszyscy oni zdają się być antyaborcyjni.
 5. Pożegnanie z Allahem? Sekularyzacja islamu?
  Czy współcześni muzułmanie sekularyzują się podobnie jak chrześcijanie? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Jacek Dziedzina w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego".
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1849446
DzisiajDzisiaj2854
WczorajWczoraj4415
TydzieńTydzień33081
MiesiącMiesiąc90836
Razem Razem 1849446