Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Oprah Winfrey wywołała zamieszanie w opactwie, posiadającym prawdziwy skarb
  Opactwo benedyktynów w austriackim Admont zdecydowało otworzyć swoją największą na świecie bibliotekę klasztorną o tydzień wcześniej niż planowano. Impulsem do tego była amerykańska prezenterka talk show, Oprah Winfrey. Na swoim Instagramie „Oprah's Book Club” w USA zachęciła ponad pół miliona użytkowników do odwiedzenie barokowej biblioteki, zawierającej w swych zbiorach 70.000 tomów.
 2. Jacek Świat: Nie mogę pojąć, jak można kpić z katastrofy smoleńskiej
  Poseł Prawa i Sprawiedliwości stracił w tragedii pod Smoleńskiem żonę, Aleksandrę Natalli-Świat. Po 11 latach dosadnie opisuje polską rzeczywistość w kontekście tego nieszczęścia.
 3. Z adoracji on-line, którą zablokował YouTube, korzystały setki tysięcy osób na całym świecie
  Kontrowersyjną decyzję YouTube'a komentuje specjalnie dla "Gościa Niedzielnego" ks. Piotr Wiśniowski, dyrektor stacji EWTN Polska.
 4. Film z raportu podkomisji smoleńskiej: Dwa wybuchy przyczyną katastrofy smoleńskiej
  Wybuchy w kadłubie i na skrzydle TU154M oraz działania Rosjan przyczyniły się do katastrofy smoleńskiej; świadczą o tym m.in. obecność heksogenu i trotylu na szczątkach wraku tupolewa oraz charakterystyczne dla eksplozji rozmieszczenie ciał ofiar - wynika z wyemitowano w sobotę filmu podkomisji smoleńskiej.
 5. Abp Ryś: Dziękujemy za życie i twórczość Krzysztofa Krawczyka, za to, że Pan był jego pieśnią
  Śpiew to doświadczenie wspólnoty. I właśnie dziś za to doświadczenie dziękujemy, za życie i twórczość pana Krzysztofa Krawczyka, za to, że Pan był Jego pieśnią - powiedział metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś podczas uroczystości pogrzebowych Krzysztofa Krawczyka w łódzkiej archikatedrze.
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2754576
DzisiajDzisiaj3274
WczorajWczoraj3892
TydzieńTydzień28274
MiesiącMiesiąc40772
Razem Razem 2754576