Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Bp Muskus apeluje do księży: Otwarcie informujcie o zakażeniach
  "Szczera informacja o niebezpieczeństwie wyzwala lawinę modlitw, umacnia wzajemne zaufanie duszpasterzy i wiernych, umożliwia ludziom obserwację stanu swojego zdrowia" - pisze krakowski biskup pomocniczy.
 2. Rzeczniczka PiS: W sobotę o godz. 12 wspólne oświadczenie liderów Zjednoczonej Prawicy
  W sobotę o godz. 12 w siedzibie PiS wspólne oświadczenie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry i szefa Porozumienia Jarosława Gowina - poinformowała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.
 3. Włochy: Od ośmiu tygodni pogarsza się epidemia koronawirusa
  We Włoszech od ośmiu tygodni notuje się "powolne i stopniowe" pogorszenie epidemii SARS-CoV-2, co odbija się na większym obciążeniu służby zdrowia - podkreślono we wspólnym raporcie Ministerstwa Zdrowia i krajowego Instytutu Zdrowia.
 4. Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze wspólnotą Sant'Egidio
  Na zakończenie wizyty w Rzymie prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą Kornhauser-Dudą i szefem MSZ Zbigniewem Rauem odwiedził bazylikę św. Bartłomieja, ustanowioną przez Jana Pawła II ośrodkiem kultu męczenników XX wieku. Spotkali się tam ze wspólnotą Sant'Egidio.
 5. Uniwersytet w Exeter: wysłuchany prędzej wybaczy
  Badania uniwersytetu w Exeter sugerują, że to poczucie niezrozumienia i brak wysłuchania sprawiają, że ludzie są bardziej skłonni popierać postawę izolacji i wszelki separatyzm.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1876716
DzisiajDzisiaj3271
WczorajWczoraj4617
TydzieńTydzień24528
MiesiącMiesiąc100001
Razem Razem 1876716