Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. W sobotę jedyna debata między kandydatami na przewodniczącego PO
  Pięciu, a nie sześciu kandydatów na przewodniczącego PO, zmierzy się w sobotę w Krakowie w bezpośredniej debacie. Będzie ona jednak zamknięta dla mediów, a przysłuchiwać się jej będą mogli tylko małopolscy działacze Platformy.
 2. Senat dał zielone światło dla uruchomienia dopłat do zakupu aut elektrycznych
  Senat poparł w piątek nowelę wprowadzającą zwolnienie z PIT i CIT wsparcia na zakupu e-pojazdów udzielanego z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Według Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska po wejściu w życie noweli i odpowiedniego rozporządzenia nabór wniosków ruszy w tym kwartale.
 3. Ostatnia próba statku kosmicznego Crew Dragon przed lotem załogowym
  Wyznaczona na sobotę próba systemu ratowania nowego amerykańskiego kosmicznego statku załogowego Crew Dragon w razie awarii rakiety nośnej będzie ostatnim testem przed jego lotem z astronautami - informuje NASA. Producentem statku jest firma SpaceX.
 4. Wzrost napięcia na Morzu Południowochińskim
  Kraje Azji Południowo-Wschodniej mogą zaostrzyć stanowisko wobec roszczeń Pekinu na Morzu Południowochińskim - uważają eksperci. To następstwo trwającej eskalacji napięć między Indonezją i Chinami.
 5. „Życzliwymi bądźmy!” – dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  Pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”, zaczerpniętym z Dziejów Apostolskich (Dz 28,2), od 18 a 25 stycznia obchodzony jest na całym świecie – także w Polsce – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wierni różnych Kościołów chrześcijańskich spotkają się na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych wydarzeniach.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1125337
DzisiajDzisiaj683
WczorajWczoraj1722
TydzieńTydzień11724
MiesiącMiesiąc33591
Razem Razem 1125337