Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Spadła ilość zawieranych małżeństw i rozwodów w Polsce
  Drastycznie spadła ilość zawieranych małżeństw i rozwodów w Polsce w 2020 roku. Powodem tego zjawiska jest prawdopodobnie pandemia koronawirusa. Dzisiaj w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu odbyło się spotkanie księży odpowiedzialnych za duszpasterstwo rodzin w dekanatach. O towarzyszeniu duszpasterskim małżeństwom i rodzinom mówił ks. prof. Jacek Goleń. W spotkaniu uczestniczył biskup radomski Marek Solarczyk.
 2. Rożek: Czy lasy uratują klimat?
  Czy prawdą jest, że rosnące emisje CO2 można skompensować sadzeniem lasów? Czy prawdą jest, że w atmosferze bogatszej w CO2 drzewa szybciej rosną?
 3. Wiatr porwał panele z podłogi szklanego mostu, turysta przeżył chwile grozy
  Chiński turysta przeżył chwile grozy na moście widokowym, gdy silny wiatr porwał szklane panele tworzące jego podłogę - podały chińskie władze. Mężczyźnie nic się nie stało, ale po wypadku ożyła dyskusja na temat bezpieczeństwa takich konstrukcji.
 4. Minister zdrowia powołał zespół do spraw badań genomu i mutacji wirusa SARS-CoV-2
  Monitorowanie sytuacji epidemiologicznej w zakresie wariantów wirusa SARS-CoV-2 oraz prowadzenie molekularnego nadzoru epidemiologicznego nad COVID-19 - to niektóre z zadań zespołu powołanego zarządzeniem ministra zdrowia.
 5. Blisko 10 tys. czytelników odpowiedziało na ankietę „Gościa Niedzielnego”
  Odzew na ankietę, którą redakcja „Gościa” zaproponowała przed miesiącem (wydanie GN 14/2021), był ogromny. Do redakcji dotarły aż 8423 koperty z wypełnionymi ankietami. A 1300 osób wypełniło kwestionariusz przez internet. Po raz kolejny sprawdziło się nasze reklamowe hasło: „Mamy wiernych czytelników”!
NIEDZIELA:
Piłka 8.30 i 11.30
Kwiejce 10.00
 
SOBOTA:
Kamiennik 16.30
Piłka 18.00
 
W TYGODNIU:
Piłka 18.00
W wybrane dni tygodnia przed południem (patrz intencje mszalne)

Biuro parafialne czynne bezpośrednio po Mszy Świętej...

 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

2896063
DzisiajDzisiaj562
WczorajWczoraj3762
TydzieńTydzień9233
MiesiącMiesiąc50327
Razem Razem 2896063