Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Szumowski: Drugiego lockdownu już nie da się zrobić
  Drugiego lockdownu już nie da się zrobić - powiedział w wywiadzie z tygodnikiem "Sieci" minister zdrowia Łukasz Szumowski. Wyraził przy tym nadzieję, że "nawet jeśli będzie drugie uderzenie epidemii, to jednak nie będzie dramatycznie".
 2. Przyczajony tygrys, odważny misjonarz
  "Pobożni wyznawcy hinduizmu prosili go często o błogosławieństwo: Gdy ten człowiek nas pobłogosławi, jesteśmy pewni, że Boże błogosławieństwo spocznie na nas".
 3. Szumowski: Co dalej z noszeniem maseczek? Decyzja wkrótce
  Myślę, że dzisiaj lub jutro zapadnie decyzja ws. zniesienia obowiązku noszenia maseczek na ulicach; są trzy województwa, co do których być może trzeba byłoby się zastanowić, czy ten obowiązek utrzymać - stwierdził w poniedziałek minister zdrowia Łukasz Szumowski.
 4. DGP: Pogoda i epidemia nie sprzyjają producentom owoców i warzyw. Odczuwamy to w portfelach
  Pogoda nie sprzyja producentom owoców i warzyw. Brak porządnych opadów pustoszy pola, a pandemia spowodowała, że brakuje rąk do pracy. Wszyscy odczuwamy to w swoich portfelach - pisze poniedziałkowy "Dziennik Gazeta Prawna".
 5. O 638 wzrósł w ciągu doby bilans ofiar śmiertelnych epidemii w USA
  O 638 wzrósł w ciągu doby bilans ofiar śmiertelnych epidemii w Stanach Zjednoczonych; łączna liczba zgonów z powodu koronawirusa w tym kraju wynosi 97 698 - wynika z najnowszych danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Baltimore.
NIEDZIELA:
Piłka 8.00 i 11.30
Kwiejce 10.00
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1421250
DzisiajDzisiaj1009
WczorajWczoraj2773
TydzieńTydzień3782
MiesiącMiesiąc64868
Razem Razem 1421250