Previous ◁ | ▷ Next

Aktualności z Gościem Niedzielnym

 1. Nowa Zelandia: Wznowienie akcji ratunkowej możliwe, ale musi być bezpiecznie
  Nowozelandzka policja poinformowała podczas konferencji prasowej w środę, że rozważa możliwość wznowienia akcji ratunkowej na Białej Wyspie, gdzie w poniedziałek doszło do wybuchu wulkanu. Zastrzegła jednak, że musi mieć pewność, iż "akcja będzie bezpieczna".
 2. Kilkugodzinna strzelanina w USA
  Podczas kilkugodzinnej strzelaniny jaka wywiązała się w Jersey City, zginęło 6 osób, w tym - dwoje zamachowców i policjant - podały władze hrabstwa Hudson. Do wymiany ognia doszło w sklepie JC Kosher Supermarket, gdzie zginęło 5 osób.
 3. Tymoteusz Szydło złożył prośbę do papieża o przeniesienie do stanu świeckiego
  - Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak złożyć w kurii diecezji bielsko-żywieckiej prośbę skierowaną do Ojca Świętego o przeniesienie mnie do stanu świeckiego, by uregulować moją pozycję kanoniczną i nie pozostawać w konflikcie sumienia - napisał Tymoteusz Szydło w oświadczeniu przesłanym Katolickiej Agencji Informacyjnej przez jego pełnomocnika, adwokata Macieja Zaborowskiego z Kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni.
 4. Dziennikarz Gościa Niedzielnego nominowany do nagrody Grand Press 2019
  Tomasz Rożek został nominowany do nagrody Grand Press w kategorii publicystyka.
 5. Olga Tokarczuk odebrała dyplom i medal noblowski z rąk króla Karola XVI Gustawa
  Laureatka Literackiej Nagrody Nobla za rok 2018, Olga Tokarczuk, odebrała dyplom i medal noblowski z rąk króla Karola XVI Gustawa. Ceremonia noblowska odbywa się we wtorek w filharmonii sztokholmskiej.
NIEDZIELA:
Piłka 7.30 i 11.30
Kwiejce 9.30
SOBOTA:
Piłka 17.00
Kamiennik 18.30
W TYGODNIU:
Piłka 18.00

od wtorku do piątku po Mszy św.
 

w tygodniu przed każdą Mszą św.

1050971
DzisiajDzisiaj549
WczorajWczoraj1806
TydzieńTydzień6367
MiesiącMiesiąc18831
Razem Razem 1050971